Czekam na uśmiech!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czekam na uśmiech!

Postprzez Ola Maz Cz, 07.01.2016 07:36

Kochana Pani Krystyno. Każde otwarcie netu zaczynam od Pani strony, od sprawdzenia czy pojawił sie nowy, mniej smutny wpis? 7 stycznia a tu nic i nic! Co mogłabym zrobić, co napisać, by go wywołać?( ten wpis , może uśmiech?) Każda myśląca rozsądnie osba, gdy patrzy na polską rzeczywistość oststanicj miesięcy też ma czarne myśli. Ale , co z nadzieją? wiarą w ludzi? Mnie humor popawia myśl o najbliższej sobotniej demonstracji KOD-u. Cieszą wpisy przyjaciół , nawet z głębokiego dzieciństwa, wspierające i dające przekonanie jak nas dużo!Bardzo Panią kochamy! Ma Pani wpływ na nasze życie!Prosze o nowy wpis na blogu. Sciskam mocno i śnieżnie.
Ola Maz
 
Posty: 5
Dołączył(a): So, 08.11.2014 17:52

Re: Czekam na uśmiech!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 07.01.2016 09:26

Szanowna Pani, od dwóch miesięcy bardzo intensywnie zajmuje się nową premiera dla Och-Teatru. Trafiłam na naprawdę trudny znaczeniowo i stylistycznie i interpretacyjnie tekst i prawdę mówiąc zajmuję się tym całymi dniami nawet w okresie Świąt i Nowego Roku byliśmy zajęci próbami. W piątek premiera. Serdecznie zapraszam. Jest to gorzko-śmieszna interpretacja , ilustruje ona dokładnie stan mojego serca.
Bardzo dziękuję za troskę, pozdrawiam serdecznie a prośby o radość i uśmiech spełniam w teatrze, na co dzień trochę mi trudno. Jak pewnie Pani doświadczyła czytając moje bazgroły, nigdy nic nie udaję w życiu, a z Państwem jestem w Życiu, w realu, jak mówi młodzież i bardzo sobie cenię prawdę i niezafałszowane emocje w naszych relacjach. Głębokie ukłony. Życzenia Dobrego Roku. Niestety mój niepokój nie słabnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja