zapomniane pojecie: PRAWDA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zapomniane pojecie: PRAWDA

Postprzez mirka Cz, 28.01.2016 01:42

Ostatnio na swiecie tak sie porobilo, ze Prawde zastapiono Narracja, a relacjonowanie wydarzen Manipulacja.

Chociaz obecnie wydaje sie to niemozliwe, Prawda jest prawem przyrodniczym, podobnie jak Grawitacja, i predzej czy pozniej wychodzi na jaw, chociazby probowalo sie ja znieksztalcic w sposob mistrzowski (patrz przyklad Zbrodni Katynskiej).
Prawda powoduje, ze mimo pieknych Narracji ludzie masowo emigruja do Australii, nie do Rosji.
Prawda powoduje, ze mimo pieknych Narracji w ostatnich 8 latach emigracja mlodych ludzi z Polski tylko sie powiekszyla, a przyrost naturalny zmniejszyl.
Prawda powoduje, ze mimo pieknych Narracji ludziom w Niemczech otwieraja sie oczy i najbardziej posluszny narod na swiecie coraz czesciej kwestionuje poczynania swojego rzadu.

Poszanowanie naturalnego pojecia Prawdy jest warunkiem przetrwania, byty oparte o Narracje/Manipulacje najczesciej ulegaja autoimplozji.

jeszcze raz poprzedni link z prawda z istotna wypowiedzia do ktorej pewnie nie wszyscy dotrwali:
https://youtu.be/YQ3yxEfbTzQ?t=3m2s
Mirka
mirka
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz, 05.07.2012 20:01

Re: zapomniane pojecie: PRAWDA

Postprzez Krystyna Janda Pt, 29.01.2016 21:06

Oj jaka jestem tym wszystkim już zmęczona.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja