Normalnie chwilowo nie będzie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Normalnie chwilowo nie będzie

Postprzez malwoj Cz, 31.03.2016 08:15

Pani Krystyno,
piszę, bo muszę zabrać głos, bo ręce mi opadają.
Dokładnie tak widziałam powrót PiS (nie rozszyfruję tego skrótu, bo grozi to procesem): atak ludzi małych, chamskich, przepełnionych nienawiścią, zemstą, paranoicznych, często z zaawansowaną schizofrenią.
Teraz atakuje nas to ze wszystkich stron.
Stara komunistyczna metoda: otacza nas wróg i walka z nim pozwala trzymać ludzi za mordę.
W końcu trudno o inne metody, jeśli prezes wychował się w socjalizmie.
Już w słynnym filmie powiedział do brata: otaczają nas wrogowie :-) Ostatnio film jest często powtarzany i widzę, że wiele tez prezesa pochodzi właśnie stamtąd :-)
Nie wiedziałam jednak, że ta paranoja przeniesie się do teatru (chociaż po wystąpieniach nowego ministra kultury można się było tego spodziewać).
Jedyna metoda na chamstwo to wyśmiać i przetrzymać.
Panie Macieju! Był Pan genialny w swojej zapowiedzi, wyśmiewając właśnie te obrzydliwe manipulacje rządzących w wielu ważnych dla Polaków sprawach. I jak widać po reakcjach ZABOLAŁO :-) Tak trzymać!
Pani Krystyno, a dla Pani przykład zdesperowanych niezłomnych z Teatru Studio:

https://www.youtube.com/watch?v=4uX87NYjS04

Myślę, że śmiech jest niezłą metodą walki, wiele razy pozwolił i nadal pozwoli nam przetrwać.
Proszę robić swoje i przetrzymać ten atak klonów. Wbrew pozorom ludzi normalnie myślących jest bardzo dużo, chociaż na razie nie są tak nachalni, jak ci, którzy rozstali się z rozumem.
Pozdrawiam serdecznie

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Normalnie chwilowo nie będzie

Postprzez Krystyna Janda Pt, 01.04.2016 18:56

Pozdrawiam i kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron