Truciciel – 06.05.2016

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Truciciel – 06.05.2016

Postprzez NorbertS Śr, 11.05.2016 09:05

Cóż mogę napisać?
Truciciel mnie zaczarował.
Na takie połączenie na scenie trochę czekałem: p. Małgorzata Foremniak i p. Dorota Segda – występujące razem. W zeszłym roku, z tego co pamiętam, obie panie razem w jednym spektaklu, nie występowały (a może się mylę?). Pani Dorota Segda, urzekła mnie swoją grą, aż pozostał nie dosyt w jej możliwościach scenicznych.
Przesyłam ukłony za dobór obsady aktorskiej.
Całkiem nieźle w roli reżysera sztuki po raz 2, radzi sobie p. Cezary Żak. Mam nadzieję, że to nie koniec i dopiero się rozkręca :lol:

A na koniec:
Cieszę się, że oba teatry będą grały w wakacje. To jest dla mnie stały punkt w wakacyjnych podróżach do stolicy i nie wyobrażam sobie, żeby było: NIECZYNNE z powodu…… :twisted:

Osobiście nie mogę się doczekać spektaklu „Kto nas odwiedzi”. Połączenie p. Jadwigi Jankowskiej – Cieślak z p. Janem Peszkiem – intrygujące.

Polowanie na „Shirley Valentine” rozpoczęte, tak więc mógłbym rzec: do zobaczenia/ujrzenia w Polonii :!:

Ze słonecznymi pozdrowieniami z wielkopolski,


N.

P.S. Może felietony p. J. Stuhra, mogłyby być stałym punktem tygodniowym w Pani Dzienniku? Spostrzeżenia/przemyślenia równie trafne jak KJ. 
NorbertS
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 29.04.2015 12:57

Re: Truciciel – 06.05.2016

Postprzez Krystyna Janda Cz, 12.05.2016 03:47

Dziękujemy i zapraszamy jak najczęściej. Felietony pana Jerzego zamieszczam wtedy kiedy mi je przysyła. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron