KOMPLEKS

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KOMPLEKS

Postprzez martakowalska Pt, 17.06.2016 20:28

Witam serdecznie. Oglądając wywiad z Panią strasznie się zdenerwowałam. Powiedziała Pani, że uważa się za osobę brzydką i całe życie ma kompleksy związane ze swoim wyglądem . Oglądając Panią na wielu zdjęciach zastanawiam się jak może mieć Pani takie zdanie o sobie . Jest Pani ideałem kobiecości i piękna i pewnie nie jedna zazdrości tego. Kiedy widzę że taka osoba jak Krystyna Janda ( dla mnie wzór piękna) uważa, inaczej , sama popadam w wielkie kompleksy . Skoro Pani mówi że jest brzydka to ja myślę sobie, że ja jestem .....
Zapewne wiele kobiet ma takie samo zdanie jak ja ; ) Niech Pani poogląda swoje zdjęcia i zobaczy że jest inaczej niż Pani myśli : ) Serdeczne ukłony . MK
martakowalska
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 17.06.2016 20:19

Re: KOMPLEKS

Postprzez Krystyna Janda So, 18.06.2016 07:27

Ale aj się widzę co rano w wielokrotnie w ciągu dnia w lustrze. Ja się sobie nie podobam na szczęście. A zdjęcia kłamią. To zawsze tak jest, za każdym, ale tak jest dobrze, normalnie, znam aktorki które się sobie podobają. Nie pomaga im to w zawodzie, powiedziałabym. Serdeczności i pozdrowienia z ławki nie zakompleksionych, typowych kobiet.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja