"Męskie- żeńskie"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Męskie- żeńskie"

Postprzez kundzia85 Pn, 08.08.2016 09:28

Dzień dobry Pani Krystyno!

Czytając Pani ostatni wpis o zwierzakach i kolejce u weterynarza wręcz sam mi się nasunął przed oczy kadr ( i to nie jeden) z serialu "Męskie- żeńskie". Pani jako Lilia i Pani Marysia jako szalona i cudowna pani doktor weterynarii :). Uwielbiałam i uwielbiam nadal ten serial ( choć to słowo dziś zupełnie do niego nie pasuje). Niewiele potem rzeczy widziałam w tv wartych obejrzenia i co więcej po obejrzeniu których nie żałowałabym spędzonego przed telewizorem czasu.

Pozdrawiam Panią serdecznie i wspaniałego wieczoru w Poznaniu z Elżbietą ( jak ja żałuję, że nie dane mi tam być). Bywam w Ochu i w Polonii także w wakacje, najbliżej teraz przed nami- mną i pewnym wspomnianym tu kiedyś już ponad sześcioletnim Frankiem-" Alicja po drugiej stronie lustra". Z pewnością wyjdziemy zadowoleni :).

Słonecznego dnia życzę i zdrowia dla Sonii i Wiewióra
Ewa Sobkowicz

PS. Ja wiem że to nie do końca od Pani zależy, ale ja wciąż mam nadzieję zobaczyć gdzieś "Białą bluzkę" znów, tylko może już tak "normalnie"- w teatrze z biletami...
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: "Męskie- żeńskie"

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2016 06:04

O, pozdrowienia serdeczne. Tak będzie jedna "Biała bluzka " w Och-Teatrze, w październiku, z okazji obchodów okrągłej rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. Pani Umer zaśpiewa nową płytę, w Teatrze Polonia , a ja zagram `Białą bluzkę". Serdeczności. Męskie - Żeńskie. Co to był za czas! Tego nie ma youtoubie?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja