Torebka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Torebka

Postprzez Kia N, 14.08.2016 04:40

Pani Krystyno,
nie będę pisała o tym, jakim świętem są dla mnie wieczory w teatrze, ani o tym, jak bardzo cenię Pani działalność na scenie,w filmie, w literaturze, internecie i kosmetyce (sic!). Właśnie kupując po raz pierwszy kremy "Janda" zobaczyłam w sklepie sieci R. kolekcję Gosi Baczyńskiej( m.in.-torebki) i pomyślałam, że cudnie byłoby kupując krem (lub bilet do teatru!) kupić również teatralną torebkę "od Krystyny Jandy". Wiem, że lubi Pani oryginalne torebki, proszę wiec sprawić, by rozliczne zapewne fanki teatru i Pani miały także swój powód do zadowolenia posiadając taką teatralną torebkę! Przed wyjściem (także do teatru) stajemy przed dylematem: co na siebie włożyć? Rozwiązany zostałby przynajmniej problem: co ze sobą zabrać:) A jak miło byłoby zobaczyć na widowni kobiety mające w rękach "Pani torebkę"! Nić porozumienia nawiązana bez słów!
Dziękując za wszystko, co Pani robi pozostaję z nadzieją, że zrobi Pani i tę torebkę!!!
Katarzyna
Kia
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 14.08.2016 04:19

Re: Torebka

Postprzez Krystyna Janda Śr, 17.08.2016 06:00

Dziękuję. List przekażę firmie JANDA, bo to nie ja decyduję w tamtym temacie. Ukłony i pozdrowienia. .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron