Prezent urodzinowy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prezent urodzinowy

Postprzez Falana So, 10.09.2016 11:51

Dzień dobry Pani Krystyno,
Moja najlepsza przyjaciółka obchodzi czterdzieste urodziny 21go września. Świętować będziemy cudnie bo w towarzystwie Pani i naszej drogiej Shirley. To moja przyjaciółka Kasia zaraziła mnie miłością do Shirley a teraz my zarażamy nią dalej naszych przyjaciół i znajomych. Pani Krystyno chciałabym Panią prosić o dedykację urodzinową w Pani jakże cudnej książce - wywiadzie rzece. I rzeczywiście tytuł jest trafiony. Zawsze Panią podziwiałam ale dzięki tej książce widzę Panią przede wszystkim jako ciepłego i wrażliwego człowieka walczącego z ogromną determinacją o wszystko w co Pani wierzy. Cudnie jest wiedzieć, że TA Krystyna Janda to nie automat do grania ale kobieta zwykła kobieta, którą cieszą drobnostki codziennego życia. Ile to razy uśmiałam się do łez lub tez poleciały mi one ze wzruszenia. będę Pani bardzo wdzięczna za mały wpis w książce wiedząc, jaki niesamowity byłby to prezent dla mojej przyjaciółki. Jeśli jest taka możliwość to zostawiłabym książkę w teatrze a odebralabym w dniu spektaklu.

Pozdrawiam Panią ciepło
Agnieszka
Falana
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 10.09.2016 11:34

Re: Prezent urodzinowy

Postprzez Krystyna Janda N, 11.09.2016 06:19

Bardzo proszę. Wszystkiego dobrego. W książce proszę zostawić krteczkę dla kogo i co chodzi, bo takich próśb jest sporo. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja