Prośba o wsparcie w sprawie in vitro

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba o wsparcie w sprawie in vitro

Postprzez patim1964 N, 02.10.2016 09:14

Witam
Jako jedna z sygnatariuszek bloga o leczeniu niepłodności krotki.blog.pl prosiłabym o pomoc nam kobietom, które protestują w sprawie nowego projektu dot. in vitro. Prośba dotyczy nagłośnienia naszej akcji.
Pozbawiono nas już wcześniej wsparcia ze strony Państwa w kwestii finansowania in vitro, ale nie możemy dopuścić do tego by stało się ono w ogóle niemożliwe w naszym Kraju.

Napisałyśmy List Otwarty i chciały byśmy, by dotarł on do jak największej liczby osób.

http://krotki.blog.pl/2016/09/25/list-o ... y-podpisy/

Może się łudzimy, że coś wskóramy nagłośniając temat in vitro, oraz tego ile bólu i cierpienia przynosi kobiecie niepłodność, ale chcemy zawalczyć w tej sprawie, by każda z nas miała szanse zostać Matką.

Może działamy nieporadnie, na pewno brak nam doświadczenia w nagłaśnianiu tematu, dlatego zwracamy się do Pani o pomoc i wsparcie, np. przez udostępnienie naszego Listu Otwartego w mediach społecznościowych.

Prosimy o głos poparcia.

Pozdrawiamy

Dziewczyny z krotki.blog.pl
patim1964
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 02.10.2016 08:04

Re: Prośba o wsparcie w sprawie in vitro

Postprzez Krystyna Janda N, 02.10.2016 15:27

Podpisuję z ochotą, ale tam nie ma formularza podpisu. Nie wiem jak więc mam to zrobić. Pozdrawiam Panie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja