Mojej Babci słowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mojej Babci słowa

Postprzez Skakanka N, 13.11.2016 13:29

Kochana Pani Krysiu!

Święte słowa Pani napisała o tym co teraz w Polsce sie dzieje. Moja Babcia też tak mówi, że nawet za Stalina nie było takiego strachu, który ludzie teraz odczuwają. Mówi do mnie - dziecko drogie ja pamiętam tamte czasy to mam porównanie ze wszystkim. Znowu mówimy szeptem, żeby ktoś nie podsłuchał i nie doniósł wiadomo gdzie. Człowiek się ogląda za siebie i wokół bo takie czasy, że trzeba mieć oczy dookoła głowy. Za Stalina przynajmniej było wiadomo że jak prawa przestrzegasz to nic ci nie grozi. A teraz robią co chcą z ludźmi i z niczym się nie liczą nawet z Trybunałem Konstytucyjnym. A w teatrach golizna i wulgaryzmy. Tego nawet za Stalina nie było. I jeszcze żywność oszukana i nikt z tym nic nie robi, bo komu zależy na zdrowiu narodu? Kaczyńskiemu? Dobre żarty.

Tak zatem musimy być silni i nie poddawać się! Co złe minie a nowe przyniesie wolność, dobrobyt i dobro między-ludzkie. Nie można być obojętnym, naszym celem walka walka i jeszcze raz walka o Polskę.

Pozdrawiam bardzo gorąco!!!
Iwona wielka fanka
Skakanka
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 13.11.2016 13:21

Re: Mojej Babci słowa

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2016 07:01

No, proszę wrócić do lektury Sołżenicyna albo Herliga - Grudzińskiego a potem porozmawiamy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron