Smartfon

Smartfon

Postprzez Nakro N, 01.08.2021 09:16

Siema! Szukam dla siebie nowego telefonu, bo padł mi wyświetlacz w starym i nie opłaca się go naprawiać. Co możecie polecić? Podobno nowy telefon xiaomi jest świetny, ale możecie coś innego też wskazać :)
Nakro
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 31.07.2021 10:15

Re: Smartfon

Postprzez yustyna Pn, 09.08.2021 12:59

Ja mam taki właśnie smartfon ale mam też aplikację https://ofio.pl/katalog-firm/90292/uzyw ... o-zmienic/ która korzysta z indywidualnego szyfrowania, które nie podlega pod system telefonu.
yustyna
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt, 01.03.2019 15:04

Re: Smartfon

Postprzez agataa So, 14.08.2021 09:14

O jakim modelu telefonu myślisz? Z tego co, miałam okazję widzieć, to Xiaomi ma ich teraz naprawdę sporo. Mnie w ich smartfonach podoba mi się to, że wygląd ikon, czy innych widocznych elementów można łatwo zmienić dzięki motywom. Nie trzeba kombinować ani pobierać dodatkowych aplikacji. Wystarczy tylko zajrzeć do ustawień, wykonać do tego parę kliknięć i wszystko jest gotowe. Szukałam jednak informacji, czy w ten sposób nie da się zmienić jedynie samych ikon. Natrafiłam wówczas na ten https://www.techfanik.pl/2018/01/xiaomi-motywy-jak-korzystac.html wpis i okazało się, że można tak zrobić. Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednią opcję, zanim wciśnie się przycisk "zastosuj". Przy okazji, dajcie znać, jak to u was wygląda. Lubicie taką personalizację telefonu? Ja jak już wspomniałam, lubię od czasu do czasu przeprowadzić zmianę, a motywy w prosty sposób mi to umożliwiają.
agataa
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 12.07.2021 17:01


Re: Smartfon

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 10:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne