czas zmienia.....

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

czas zmienia.....

Postprzez dt Wt, 29.07.2008 11:48

Wstrętna choroba to zapalenie spojówek. Nie można porządnie otworzyć oczu… i może to i dobrze. Czasami lepiej jest nie widzieć, mniej boli. A jak nie widzisz straty, to aż tak nie żałujesz. Dziś siedzę w swoim pokoju w małym miejskim mieszkanku. Dziecko bawi się w drugim.
Przyjaźń nie istnieje?! Chciałabym krzyknąć, że nie prawda, że to jest związek do końca życia…. a jednak. Nie ma życia idealnego, nie ma ludzi zgodnych. Dwa temperamenty, dwie osobowości, dwa światy i dwa słowa – powiedziałaś o dwa za dużo, moja przyjaciółko. O te dwa słowa za dużo!.
Teraz stoję na skrzyżowaniu kolejnych dwóch światów. Zawsze jest ten drugi…. Pomyślałam, czy ja coś w ogóle czuję? Kolejny związek, po co, by znowu przeżyć rozczarowanie? !
Tomku! Jesteś dobrym facetem. Mogłabym napisać idealnym... ale nie wiem co to ideał. Najważniejsze chyba jest to, że słońce świeci jaśniej przy Tobie, że kiedy jest mi dobrze sięgam po telefon, by Ci wykrzyczeć moją euforię, że gdy deszcz zmoczył mi pranie od razu pobiegłam o pomoc do Ciebie ;) że jak szłam na spotkanie serce mi drżało jakby nie moje… że kiedy jesteś obok tak spokojnie się czuję… Nie wiem co będzie jutro, bo raz już myślałam, na całe życie…. Ale wiem że dziś, teraz, w tej minucie, zaraz do Ciebie zadzwonię…..
dt
dt
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 20.08.2006 21:01
Lokalizacja: G

Re: czas zmienia.....

Postprzez welfareheals Śr, 13.10.2021 12:32

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Wasza twórczość