Hyde Park 2006

Zapisane na zawsze wątki forum.

HP

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 19:54

Malgosiu,bardzo lubie wariowac i wcale mnie to nie przeraza wrecz przeciwnie podnieca;-))) sciskam Cie w biodrach :-))) skarpety porozwieszane czekaja na Pana Mikolajewskiego.HOHOHOHOHO
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez GrejSowa Wt, 05.12.2006 20:08

No, to widzę, że się rozumiemy, Basiu! Grunt to PH, a u Ciebie widzę wysokie;-) A jak masz wątpliwości co to znaczy, to niestety, moja droga, musisz posznupać w archiwum naszego Kredensu;-)
Pozdrawiam raz jeszcze i mam nadzieję, że Jegomość Mikołajewski będzie dla Ciebie łaskawy. Ho ho ho ho!!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

HP

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 20:21

MM, Jest taki balaga w tym kredensie,ze nie znajde tak szybko.Bo ja tez jestem balaganiara ;_)))
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez GrejSowa Wt, 05.12.2006 20:40

Bałagan, powiadasz...? No, to szukaj sama, nic nie powiem;-) Pozdrowienia!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

HP

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 21:15

kurde,jak ja nie lubie szukac!!!! przez to archiwistka nie zostalam hihihi.Ale sie robi SZEF do dziela.
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez GrejSowa Wt, 05.12.2006 21:57

Dla Wszystkich Druhen na Mikołajki wytatuowany surfer wprost z Księgi Guiness'a, którą ostatnio był nabył Misiek...Luuuuudzieeeee, czego tam nie maaaaaa, wkleić....?

Uhuuuu uhuuuu uhuuuu uhuuuu
Ostatnio edytowano Wt, 05.12.2006 22:09 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

hp

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 22:08

Hej! siedze tu w tym kredensie jestem na drugiej polce i kurde .grzebie selekcjonuje,odkladom golfy na lewo.te z karczkiem albo z wycieciem caro na prawo.Staram sie robic alles ok.zeby dobrze wypasc ( tak jak przystalo nowicjiuszom).I CO????? widze.?????kurka !!! Jezu.siedzi Mysz!!!!!! " No bo ty sie boisz myszy" zaspiewal mi z trzeciej polki A.Seweryn.Chcialam przy nim zostac.ale cholernie boje sie "myszof"
R A T U J - tone !!!!!!!! w tym "bufecie" ;-))))
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez GrejSowa Wt, 05.12.2006 22:21

...a bufet dziś dobrze zaopatrzony, też tonę, czego i Wam życzę;-)

Baśka, kurna, sama widzisz - nie ma łatwo w Kredensie;-) Szukajcie aż znajdziecie. Ale jako podpowiedź, to Ci powiem, co zresztą już mówiłam, że Ty TO masz! Może inne Druhny Ci jeszcze pomogą, bo ja wprost z tego bufetu idę do łóżka;-)

Dobranoc..............
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

HP

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 22:54

Ciaal BELLA i "und schläft schön" ja dziesiaj spie na czwartej. A wszystko mi kurka jedno!! cial
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Hp

Postprzez Barbara Kath Wt, 05.12.2006 23:08

Halllo,druhny POMOZECIE jak "mowili starzy " ;-))
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Małgosia Sz Wt, 05.12.2006 23:13

Wcale mnie nie dziwi, że rekord padł w Wlk Brytanii! Phi! Było się w Manchesterze to się wie! Phi!
Bronka wiedziałam, że w tym natłoku pracy to tylko wierszenka Cię skusi, więc nie dopisywałam się, bo kto by to potem skleił, skoro Ty masz... grudzień w robocie?
Małgoś a to PH to może poczucie honoru? Małgoś prezent otworzę jutro, zakaz na laptusiu. Buuu
Idę spać bo dzisiaj światła mnie dopadły, wzrok zaczął szwankować, a potem głowa. Kręci się świat jak cholera, bez piwa i wiśniówki niestety!

Buona notte!
PS - Emciu może coś wpiszę w Rozmowach, będzie tam kawałek dla Ciebie.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez teremi Śr, 06.12.2006 08:41

witam HP świątecznie, czyli mikołajkowo, ale...

Marysiu temat butów Mashmuna, to temet numer jeden całej (no prawie) premiery, z trudem nabyte w ściśle okreslonym celu, wiezione przez wiele godzin we mgle, tyle radości a tamczasem? - dobrze, ze Mashmun ma zapasy butów i to nie w piwnicy.
Marysiu dzięki za zdjęcia i wrażenia z premiery - pięknie wyglądałaś a przedstawienie Pana T. jako Pana T. - to perełka.

Mashmunku Elf wiecznie żywy więc nie ma obaw a za przepis miodówki dziekuje, teraz mam dylemat czy najpierw przepis Trzynastki i wątroba nadwatlona nalewkami czy jeszcze chwilę poczekać i miodówka... zgadnij co wygra - nagród nie będzie, ale czy wszystko się robi dla nagrody?

Bromba wybacz, ale osobiście to jestem zainteresowana swoim strachem i to, że mysz boi się bardziej to mam w nosie. Pamiętaj też, że grudzień powinien być miesiącem relaksu po ciężkiej pracy a nie zwieńczeniem tej ciężkiej pracy.

Sowa wklejaj inne (hi hi) rekordy, ale co za dużo to nie zdrowo - z tatuażami też tak jest. Co mi to za przyjemność kiedy nie mogę poszukać gdzie są tatuaże, bo one są wszędzie.

¦ciana marzenia i te koczeladowe czasami się sprawdzają i tylko "żeby cierpliwym być..." - no może inaczej było w tej piosence, ale na jedno wychodzi.

a teraz mikołajkowy prezent dla wszystkich Druhen wraz z życzeniami ażeby odnnalazły w swom życiu tym minionym i tym przyszłym wiele wymarzonych prezentów.
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez M.C. Śr, 06.12.2006 10:37

Noca, zmeczona, HP.

Bedzie skrotowo, ale bedzie. No chyba ze usne to wtedy bedzie jeszcze bardziej skrotowo. Wiec tak. Sowa, hi hi, z calym szacunkiem dla ksiazki Miska, to chyba jednak nie jest TEN surfer. Facet zapomnial sie po co sie robi te tatuaze, czy jak? Czy mozna prosic o drugi prezent? Moze byc rowniez z tego samego zrodla.
PS Jeszcze raz dzieki za sms-a z pogrozkami i zalami, hi hi, takie lubie! Zaloze sie, ze takiego jeszcze nikt od Sowy nie dostal? Chca Druhny porownac?

Maszmunie, dziekuje za hint. Postaram sie nie przegapic.
PS Zupelnie powaznie rozwazam mozliwosc wyprobowania przepisu na nalewke miodowa. A jaki jest najkrotszy dozwolony okres "przegryzania sie skladnikow", hi hi?

Teremi, w sprawie myszy to ja juz nic nie powiem...Mam dla Ciebie opowiesc w temacie jakby, nie straszna, ale poczujesz lekki dreszczyk, pojdzie golebiem. Zastanawi amnie dlaczego one, tzn., myszy tak do Ciebie lgna? Podobno zwierzeta potrafia wyczuc niechec....
PS Co? Ja znowu mam byc swoim wlasnym Mikolajem? O nie, nie ma tak latwo!
PS Korepetytor osobisty? To jest przeciez najlepsza metoda na nauczenie sie jezyka! Wiem co mowie, zadzwoncie do mojego P., to potwierdzi. Ale jemu chyba sie ten pomysl nie spodoba.... Biore slowka.
PS Albercie wystarczy prad i woda???? Teremi...., Ty chyba naprawde nie lubisz Alberty. PS No dobra, doczytalam nizszy post, jezeli Alberta trafi na nalewke to zostanie w tej piwnicy troche dluzej.
PS Grazie, biegne po slownik.

Sciana, od razu, nawet bez poradnika, wiedzialam ze to moja wina! Phi. Czekam na weekendowa wierszscienke. Tupie noga, tup, tup, tup, tup...Moze byc glupia. Dopisze sie do niej Emcia i od razu zmadrzeje, hi hi.

Bronka, uklony za tekst. Dobry!

Teremi! Dopiero teraz dojrzalam kota. Teremi, czy to jest Twoje biurko? Czy mozna sowie wybrac z niego cos innego zamiast kota?

Dobranoc Druhny. Tu usnelam.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez MarysiaES* Śr, 06.12.2006 11:43

Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

HP

Postprzez Barbara Kath Śr, 06.12.2006 19:24

Droga MM. Chce Ci zakomunikowac,ze wcale sie nie wyspalam na 4-tej polce.Wszystko mnie boli a szczegolnie d...ko. Ja chyba przez Ciebie dostalam odlezyn(cholera)! Dzisiaj nie wlaze tam,ten kredens jest za maly.A ja jestem za wysoka ;-))). I do tego lata,tam ciagle jedna mysza.Jak masz dobre serce to mi pomoz.A jak nie to idz do diabla ;-))))))( no,no to byl zart,napewno nie pojdziesz prawda?
p.s A moze sie jeszcze zastanowie i wgramole sie tam? musze pomyslec? a moze zabiore kolderke pod du...e bedzie bardziej mietko ;-))
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Trzynastka Śr, 06.12.2006 19:42

Czesc Swierszczenki!

Praca wre, pisze, dzwonie, przygotowuje. W sobote wazna konferencja. Uprasza sie o trzymanie kciukow. Jak ze snietych i zniecheconych zrobic energiczncyh i kochajacych zycie? To mniej wiecej w sobote bedzie o tym. Niezle zadanie. Ja sie nastrajam jak Szpakowaty swoje skrzypeczki. Mlodszy Apollo wystapi na scenie w garniturze (jego inicjatywa) i bedzie mowil jak to sie stalo, ze moja praca zmoblizowala jego do wyboru kierunku studiow pod tytulem biznes. Najtrudniejsze ze wszystkiego dla mnie bedzie nie poryczec sie w tym momencie z emocji, ale Matki-Kury z HaPe zrozumieja. Wiec trzymajta, kobitki te kciuki, bo Bojsy Wazne mnie wziely w obroty biznesowo i tym razem nie o zdrowiu tylko gadac bede. Juz wiem, ile spale kalorii z wrazenia!

Dzis tylko fotki, przypadkiem na nie trafilam porzadkujac cos w komputerze.
Na nich pieknie polska w klimacie ta nasza Polska. Cudne smetki.

MarysiuES, cos za cicha jestes dla mnie ostatnio na forum. Prosze bardzo raz jeszcze o adres na email.
Fajnie sie ozywila Barbara K., witamy!
Pa! Teraz musze biegiem do Chicago. Piszcie...13
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez M.C. Cz, 07.12.2006 06:36

Czolem wieczorem. Chcialam tylko wkleic pare, moze troch emonumentalnych, ale za to zimowych, zdjec ogrodowych. Lubie zimowe ogrody, widac wtedy ich "kosci". Sa takie samotne i zapomniane.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez MarysiaB Cz, 07.12.2006 08:57

Cze, Druhny. Przyszlam tu po to, zeby powiedziec, ze wroce za jakis czas. Nie mam dystansu do swiata, zycia, nie mam rowniez do tego forum. Na niektore historie jestem po prostu za slaba. Gdzie mam stanac i krzyknac: Aaaaa!!!!...? Uciekam. Zostawiam Myslovitz i zdjecia z niedzielnego wyjazdu na czeresnie.
Serdecznosci, dobrego dnia.

Nocnym pociągiem aż do końca świata

Komputera szmer i ekranu blask
Tu realny świat nie ma żadnych szans
Czy to dziki sex czy to w piłkę gra
Tutaj przecież ma dużo lepszy smak niż tam

W internecie flirt hasło „Biały miś”
Bez wysiłku tak możesz być kim chcesz
Biały proszek znów dziś pomoże żyć
Nie ma jutra i nie będzie jutro też

Lecz czasem dziwny głos przed siebie każe biec
I na powietrze wyjść gdy pada deszcz
Przed siebie ciągle biec
Aż do utraty tchu
Nie wracaj nigdy tu

Wciąż gadżetów stos zmienia życie swe
Powiedz teraz co chciałbyś zrobić z nim
Gdy zamienisz już rzeczywistość w sen
Nie odnajdziesz się
Nie odnajdzie ciebie nikt

Lecz czasem dziwny głos przed siebie każe biec
I na powietrze wyjść gdy pada deszcz
Przed siebie ciągle biec
Aż do utraty tchu
Nie wracaj nigdy tu
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez teremi Cz, 07.12.2006 09:23

Witam o poranku
no cóż z ogrodów zdecydowanie wybieram wersję wiosenną. Ogrody zimą są takie smutne. Za zdjęcia wszystkie dziękuję. Ładny tan nasz K-R

Emciu na opowieści z dreszczykiem czekam niecierpliwie a biurku... bierz co chcesz może tylko zostaw kota? ale możemy się podzielić: w parzyste dni u Ciebie a w nieparzyste u mnie?

Trzynastko życzę sukcesu rodzinnego no i nie szlochaj publicznie przypadkiem - jedna łezka w kąciku no dwie a ta lawina łez ze szczęścia to już poza programem oficjalnym.

MarysiuB - mam ochotę na czereśnie, takie z drzewa mniam mniam - a tu do czereśni tyle trzeba czekać.
Będą Oli zdjęcia z występu?

Wszystkie Druhny pozdrawiam, ale szczególnie
Monikę*, która dzisiaj świętuje urodziny - Moniko życie przed Tobą, wiele lat - wykorzystaj to życie tak ażeby być każdego dnia usmiechniętą, szczęśliwą, pełną optymizmu i radości z drobiazgów jakie każdy dzień niesie.
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Monika:* Cz, 07.12.2006 11:11

dziękuje tak bardzo dziękuje

tyle zyczeń, pozdrowień od forumowych koleżanek które nigdy mnie nie widziały. tyle ciepłych słów. aż łza sie w oku kręci.

chciałabym podziękować każdej z osobna, każdą uściskać i wycałować...

WZRUSZENIE
to dziś czuje
Avatar użytkownika
Monika:*
 
Posty: 1183
Dołączył(a): So, 24.06.2006 19:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum