Sama w domu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sama w domu

Postprzez qbixa17 Śr, 01.08.2007 21:37

Pani Krystyno,

Nadeszła długo oczekiwana chwila- nareszcie zostałam sama w domu, na całe dwa tygodnie. Marzyłam o tym długo, bo zwykle w domu ktoś jest. To miał być dla mnie taki sprawdzian dorosłości, życia samemu. Jakiś czas temu czytałam ,,Różowe tabletki...", napisała tam Pani, że nie lubi być sama, nie samotna, ale sama. Nie mogłam tego zrozumieć, bo bycie samemu wydawało mi się zawsze takie, no nie wiem, takie na swój sposób rozwijające. Teraz w każdym razie Panią rozumiem :) Gdyby nie moje dwa koty chybabym zwariowała :P

Wczoraj oglądałam chwilę telewizję, może nie tyle oglądłam, co używałam jej jako zabijacz głuchej ciszy i przypadkiem trafiłam na ,,Miasto kobiet" w TVN Style. Temat rozmowy dotyczył wizerunku medialnego nie oglądałam uważnie, ale mniej więcej chodziło o to, że zaproszeni goście doszli do wniosku, że wizerunek znanej osoby jest kreowany głównie przez to jak jest ona pokazywana, chodziło o zdjęcia, ale też te filmowe. Jak zdjęcia są dobre itd. to wizerunek tej osoby jest dobry...(moim zdaniem straszne uproszczenie, ale co tam) W kontekście tej rozmowy jedna Pani - aktorka, nigdy nie pamiętam nazwiska :P powiedziała, że w sumie to nie dziwi się Krysi Jandzie, że wyszła za operatora :) Moim zdaniem urocze :)

Pozdrowienia od desperatki w w pusym domu, w którym chwilowo nie jest głucho, bo oglądam ,,Dyrygenta" więc towarzyszy mi Ludvig Van Beethoven. Emila.

PS. Byłam dzisiaj po odbiór biletów w teatrze Kwadrat i kolejka do kasy była dłuższa niż w super markecie. Stałam w niej chyba z 30 min, bo tam sprzedarz biletów wygląda dość archaicznie :P Co ma swój urok oczywiście. I tak sobie pomyślałam, że to miło, że pomimo absolutnego bojkotu w przeglądach prasy stron poświęconych kulturze , tyle osób trafia jednak do teatru :)
qbixa17
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz, 05.04.2007 19:57

Postprzez Krystyna Janda Pt, 03.08.2007 05:30

Serdecznie pozdrawiam. Miłej samotności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja