link i pozdrowienia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

link i pozdrowienia

Postprzez Madulka So, 24.11.2007 22:16

Aga, podany przez Ciebie link też się nie otwiera :wink: (przez przecinek),
W dzienniku link podany jest z kropką na końcu, wystarczy pominąć, lub odsunąć kropkę spacją i działa.

Ania to jest prawidłowy http://www.franztravel.blogspot.com/


Wieczorne pozdrowienia
właśnie zajrzałam na stronę a w Dzienniku piękne zdjęcia. Ostatnio moja Mama miała podobne refleksje, że nie wie jak to się stało, że czas tak szybko przeleciał. Kiedy to mówiła na kolanach miała swojego ukochanego wnusia, mówi do niego, że jest „babcinym wnusiem na medal”. To pięcioletni synek mojego brata. Nasze Kochane Michasiątko, wszyscy mamy lekkiego, no dobra, wielkiego chopla na jego punkcie. Nasze oczko w głowie. Jest, eh długo by pisać, Pani przecież doskonale wie jakie są chłopaki kiedy mają pięć lat. Ostatnio pożyczył od mojej siostry maskotkę-misia i umówili się, że kolejnego pożyczy jak poprzedniego odda. Jak przyjechał do nas usiadł przed wielkim koszem z misiami i taki skonsternowany wpatruje się w nie, więc zapytałam co się stało, Michi na to "wiesz co ciocia zapomniałem sobie przypomnieć, żeby zabrać misia na wymianę" oczywiście hasło "zapomniałem sobie przypomnieć" funkcjonuje już jako rodzinne powidzonko, za każdym razem wywołując uśmiech.

A poniżej nasz, już wkrótce bo 15 grudnia, pięciolatek - Michałek

Obrazek

Miłej niedzieli, uśmiechu i spokojnych myśli
pozdrowienia

Magda
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda N, 25.11.2007 07:25

Oj, serdeczności. Dla wszystkich, małych i dużych.
Wczoraj pan Jerzy Trela opowiedział mi o swoim wnuku którego zabrał w góry śmieszną historyjkę. Mały wyszedł rano przed dom, i długo stał nieruchomo, trzymając ręce w kieszeniach, pan Jerzy patrzył na niego z okna z 15 minut. Wreszcie otworzył okno i krzyknął: - Co ty robisz? Usłyszał w odpowiedzi. - Wyszedłem się ponudzić!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja